У Нововолинську стартували прем’єрні кіноклубні покази

0
955

У рамках фестивалю Європейського кіно, який проходить з 12 липня по 31 серпня в Україні, нововолинцям пропонують безкоштовно переглянути серію прем’єрних кіноклубних показів.

Зокрема, 7 серпня, Центральна бібліотека міста зібрала зацікавлених  глядачів на відкриття другого кіноклубного фестивалю європейського кіно.

Насамперед нововолинцям запропонували переглянути фільм-лауреат премії «Золотий глобус» за найкращий іншомовний фільм – драму «НА МЕЖІ» / «AUS DEM NICHTS» з Діане Крюгер від зірки німецького кіно Фатіха Акіна.

До речі, у минулому році, в Нововолинську теж були кінопрем’єрні покази.

Щовівторка, впродовж наступних трьох тижнів, нововолинцям будуть представлені кращі фільми, які були зняті в країнах європейського союзу.

Фестиваль відбувається за підтримки кінодистрибуційної компанії “Артхаус Трафік” і представництва Європейського союзу в Україні.

Таким чином нововолинцям представлена рідкісна можливість переглянути стрічки, які удостоєні певних номінацій і знайомство з новими режисерськими іменами та невідомими раніше акторами. Також, що є не маловажливим, кінопокази є абсолютно безкоштовними.

Кілька років поспіль працює кіно-клуб Docudays.ua при бібліотеці, який популяризує фільми на правову тематику. Вони відбуваються за участю правників, які працюють у нашому місті. Ми себе зарекомендували позитивно, підтримуючи таку ініціативу правозахисного руху, який діє в Україні. За його допомогою стараємося донести жителям про те, що вони мають право побачити кінострічку, обговорити її, порівнюючи певні сюжети з реаліями, які є на сьогодні. Ми маємо унікальну можливість долучитися до кращих зразків саме Європейського кіно, яка не всім представлена. Також, на відміну від широкоформатних кінотеатрів, представляємо для всіх бажаючих перегляд безкоштовно“, – про це у коментарі нашому виданню розповіла директор Нововолинської ЦБС Світлана Кухарук.

Цьогорічний кінопоказ проходить під девізом “Європа починається з тебе”. Показ фільмів традиційно розпочинається з відеодемонстрації промо-ролика.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here