“На гарячому” впіймали начальника внутрішньої безпеки волинської поліції

0
235

У Луцьку на отриманні хабара затримано посадовця внутрішньої безпеки поліції. Зокрема, в середу 11 липня, ввечері столичні правоохоронці провели спецоперацію на вулиці Львівській у Луцьку. Заблокувавши рух легкового автомобіля «Вольво», силовики розбили скло зі сторони водія, витягнули чоловіка з машини й надягнули на нього кайданки.

Як пізніше повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України на офіційній сторінці в Фейсбуці, відбулося затримання в.о. начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції. Полковник вимагав 3 тисячі доларів з колеги, аби допомогти тому уникнути кримінальної відповідальності.

«Наприкінці 2017 року, під час проведення підсумкових нарад, керівництво Департаменту внутрішньої безпеки НПУ наголосило про незадовільну роботу Волинського підрозділу служби. А невдовзі працівники центрального апарату ДВБ НПУ отримали оперативну інформацію про причетність очільника вищезазначеного обласного управління до корупційної діяльності», – йдеться у повідомленні.

Затриманий – 38-річний полковник Руслан Макогончук.

У Луцьку на отриманні хабара затримано посадовця внутрішньої безпеки поліції

У Луцьку на отриманні хабара затримано посадовця внутрішньої безпеки поліції (відео затримання, коментар: Перший заступник начальника ДВБ НП України Андрій Рубель)

Опубліковано Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України Четвер, 12 липня 2018 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here