Володимир-Волинський отримав 5-ть державних субвенцій

0
99

На що держава виділила Володимиру-Волинському 5 різних субвенцій обговорили депутати на позачерговій сесії міськради, – повідомляє Вісник+К.

3 мільйони 648 тисяч гривень медичної субвенції отримає ТМО на фінансування центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги у липні – вересні 2018 року.

Субвенція з державного бюджету надійшла на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в розмірі мільйон гривень. Її розділять по 500 тисяч для НВК-ЗОШ №3 на капремонт спортзалу і для ДНЗ №7 на капітальний ремонт даху.

Дві наступні субвенції надійшли для Зарічанської ОТГ: 200 тисяч гривень на капітальний ремонт вул. Федорівська, а ще 168,6 тисяч гривень для управління освіти за навчання дітей у ЗНЗ, 85 424 гривень – для культури за навчання дітей у музичній школі і 9 270 гривень виділили для ТМО на придбання калоприймачів та памперсів.

Найменша субвенція для Устилузької ОТГ. Розмір надходження становить 4 356 гривень, а використають її для потреб ТМО на придбання паперу, щоб оформляти декларації між лікарем та пацієнтом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here