Найцікавіші факти про поцілунки

0
170

Сьогодні, на честь Дня поцілунків , ми хочемо розповісти вам декілька найбільш цікавих фактів про це процес – пише Знай.

Під час поцілунку серце починає працювати набагато швидше. Це стимулює постачання всіх органів організму величезною кількістю кисню. Пульс в цей момент піднімається до 110 ударів на хвилину.
А французький поцілунок може вас значно омолодити. Пояснюється все це тим, що під час самого поцілунку діє кілька десятків м’язів обличчя. Це можна назвати своєрідним тренуванням для них. І це, в свою чергу, уповільнює процес старіння.

На думку вчених, всього 3 поцілунки в день можуть придушити ваш стрес, втому і інші негативні емоції. Так що, тепер ви знаєте, як зробити себе щасливим у Всесвітній день поцілунків.
Намагаєтеся позбутися від зайвої ваги і мучите себе дієтами? Є прекрасна альтернатива. Адже звичайний поцілунок в щоку позбавить вас 5 калорій. А французький, довжиною в хвилину, аж 26 калорій.
Поцілунок може врятувати вас від карієсу і нормалізує кислотність. Так що відвідування стоматолога може звестися до мінімуму.

Губи набагато чутливіші кінчиків пальців. Тому стимуляція нервових закінчень на губах покращує вироблення гормону щастя – ендорфіну.

Досить цікаво, той, що цілуватися можуть не тільки люди, а й тварини. Самий схожий процес виходить у шимпанзе.
Ви колись дивилися японське кіно? Там ви ніколи не зустрінете поцілунків. Навіть у День поцілунків. Адже там поцілунок на людях – це дуже непристойно.

Раніше, в Італії, якщо чоловік цілував дівчину на вулиці, то він просто був зобов’язаний на ній одружитися.

В деяких місцях поцілунок є поза законом. Наприклад, в Індіані (США), за законом, чоловік з вусами не може цілувати “людською істотою”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here