1+1 показав сюжет про собачий притулок біля Нововолинська

0
612

На всеукраїнському телеканалі 1+1 у випуску новин ТСН за 21 червня вийшов сюжет про нововолинську «зоозахисницю» Наталію Камишнікову, яка на околиці міста облаштувала притулок для собак. Власниця притулку для тварин поблизу Нововолинська збирає бродячих псів, але потрібного догляду вони не мають, запевняють зоозахисники, йдеться у сюжеті. Сторонніх на територію господарка не пускає. Журналісти з поліцією та волонтерами спробували дізнатися, яка насправді там ситуація .

Жінки, які не вперше пропонують свою допомогу власниці притулку, принесли собакам води. «У 30-градусну спеку вони до обіду без води», – йдеться у сюжеті ТСН. Зоозахисниці стверджують, із зими собаки у притулку вимерли, власниця привела нових. Побачити мешканців собачника не можна, буди у хащах. Територія заросла чагарниками.

Стежка сюди не протоптана. Зоозахисниці стверджують: собаки худі й голодні, тут постійний гавкіт. На територію власниця не пускає, від допомоги відмовляється. Пляшки із водою, котрі принеси жінки, вона викидає геть. Допомогу приймає не від усіх, йдеться у сюжеті. Але приймає. За словами депутата міськради Леоніда Климовича, пані Камишнікова збирає пожертви у скриньки, які ставить по місцевих магазинах. Публікувала і на сайті «Радар» оголошення про збір коштів для допомоги безпритульним песикам.

Сама Наталія Камишнікова стверджує, що зібравши бездомних у притулок, вона захистила їх від відстрілу. Начальник ВУКГ Артем Жигалюк заперечив – комунальники Нововолинська собак не стріляють, а заключають договір із фірмами, що займаються стерилізацією.
Жінки-зоозахисниці написали заяву до поліції про неналежне утримання собак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here