Через погіршення погоди в Нововолинську можливі зміни в проведенні загальноміського випускного

0
637

Вже завтра, 23 червня, для нововолинських одинадцятикласників настане хвилююча мить прощання з рідною школою, вчителями та однокласниками – випускний вечір.

Напередодні в міськраді відбулась підсумкова робоча нарада, на якій обговорили кінцеві питання щодо організації загальноміського випускного. Про результати наради розповіла заступник начальника управління освіти Ольга Лакиш.

За її словами, перше питання, яке розглядалося на нараді – це можливі зміни в проведенні випускного у зв’язку із погіршенням погоди.

«За прогнозами погоди, на 23 червня передбачається дощ. Тому міський голова Віктор Сапожніков запитав директорів шкіл чи готові вони проводити цей захід в місті чи, можливо, його варто організувати окремо в кожному навчальному закладі. Директори, в свою чергу, поспілкувалися з батьками і всі батьки виявили бажання проводити загальноміський випускний. В результаті був вибраний такий варіант, що всі залучені організації готуються до проведення цього заходу місті, влаштовується сцена і турнікети. І тільки у випадку сильної зливи будуть прийняті додаткові заходи. Відповідно до яких випускний буде проходити в кожній школі окремо. Міський голова разом зі своїм заступником проїдуться по школах, вручать випускникам атестати й медалі і привітають їх. Але це крайній варіант», – зазначила Ольга Лакиш.

Вона запевнила, що випускний на якому, одинадцятикласники прощатимуться зі шкільними уроками, веселими перервами, вчителями, цікавим і непередбачуваним шкільним життям і своїми рідними школами буде цікавим, яскравим і урочистим.

«Цьогоріч ми трішки скоротили й оновили програму випускного вечора. Але усі зміни ми тримаємо у секреті. Нехай це буде для мешканців нашого міста сюрпризом», – зауважила заступник начальника управління освіти Ольга Лакиш.

Нагадаємо, цьогорічні випускники відмовились від урочистої ходи центральними вулицями міста. А в основному, захід пройде традиційно: з піснями, танцями, вітальними виступами, прощальним вальсом випускників, а також відзначенням і нагородженням медалістів і переможців різноманітних олімпіад, конкурсів і змагань.

Не забули організатори і про забезпечення усіх необхідних заходів безпеки. Під час проведення випускного вечора будуть організований належний медичний супровід та вжиті усі заходи громадської безпеки та охорони правопорядку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here