У Нововолинську працівники соціальних служб арт-терапією покращували свій психоемоційний стан

0
131

У Нововолинську для працівників міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді та служби у справах дітей організували заняття по арт-терапії, який провела психолог Центру для дітей та сімей Карітас Волинь – Наталія Гавронська. Про це йдеться на офіційній сторінці Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді у Фейсбуці.

Метод арт-терапії активно застосовується в профілактиці емоційного вигорання.

Завдяки арт-терапії учасники проаналізували свій емоційний стан, усвідомили приховані емоції, усунули емоційну напруженість, виразили свої почуття. А також взяли участь у вправі «Дорога до дому».

Під час заходу учасники малювали своє бачення дороги до власного дому. Завдання розкрило творчий потенціал кожного присутнього.

Відверто та емоційно відбулося обговорення даної вправи, завдяки тлумаченню символів, працівники більше дізнались про себе.

Ресурсною виявилася вправа «Шепіт ангела», яка допомогла знайти внутрішні ресурси для подолання стресових ситуацій, підняти самооцінку, самоконтроль і прийняття.

Асоціативні картки, які ведуча використала для діагностики емоційного стану на початку та в кінці заняття, продемонстрували, як покращився психоемоційний стан працівників, якими вони стали наповненими, радісними та вдячними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here