Нововолинськ вдесяте приєднається до відзначення Європейських Днів Добросусідства

0
370

19-го серпня Нововолинськ приєднається до відзначення Міжнародного Заходу Європейські Дні Добросусідства. Цього року його проведуть вже вдесяте з метою привернення уваги керівництва вищих рангів до будівництва нового пункту пропуску Кречів-Крилів на українсько-польському кордоні. Його будівництво та відкриття розвантажить діючі пункти пропуску на Волині, а також сприятиме підвищенню рівня життя мешканців прикордоння по обидві сторони кордону.

Відтак, сьогодні, 13 червня, під керівництвом голови організаційного комітету, голови районної державної адміністрації Лілії Кревської за участю керівника апарату Нововолинської міської ради Вікторії Магдисюк відбулось засідання організаційного комітету з проведення Європейських Днів Добросусідства в районі, які заплановано цьогоріч провести 19 серпня. про це повідомляє прес-служба Іваничівської райдержадміністрації.

Слід відмітити, що у цьому році Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835 Кречів-Крилів» дозволено проводити в полосі.

Готуючись до проведення Днів Добросусідства: створено оргкомітет, розподілено обов’язки, закріплено відповідальних за певними напрямками роботи.

Під час засідання оргкомітету присутні обговорили ряд організаційних питань. Зокрема, проведення на належному рівні культурних та спортивних заходів, виступів творчих колективів, виставки робіт народних умільці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here