Податкову ставку на нерухомість в Нововолинську хочуть зменшити в два рази

0
362

Нововолинські підприємці обурені розміром податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Зараз це 32 гривні за м².

Місцеві бізнесмени звернулися в міську раду з проханням зменшити розмір ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних осіб. Аби розглянути це питання в міськраді організували нараду.

Насамперед, підприємці Нововолинська наголосили, що на одній із сесій міської ради депутати встановили податкову ставку в розмірі 1%. Під час своїх виступів бізнесмени переконували, такий розмір податків значно б’є по їхніх кишенях і взагалі може знищити їхній бізнес. Чимало з них нарікали і на те, що у їх власності є нежитлові приміщення, які вони не використовують і які, відповідно, не приносять прибутків. Але податки за них однаково платити треба. Тому вони просили зменшити податкову ставку до 0,1% – 0,2%.

Перший заступник міського голови Андрій Сторонський зауважив, що податкова ставка 1% дійсно завелика. І запропонував зменшити її. Але до 0,5%.

«Ми йдемо Вам на зустріч і визнаємо, що 1% – це дійсно забагато. Тому зменшити податкову ставку потрібно. Але лише до 0,5%. Це критична межа. Ще більше зменшувати не можна. Нам ще треба думати про виплату зарплати бюджетникам, про фінансове забезпечення лікарень, навчальних закладів, про оплату комунальних послуг. У Вас і так спрощена система оподаткування. І частину податків ви не сплачуєте», – наголосив Андрій Сторонський.

Після бурхливого обговорення підприємці таки погодилися на податкову ставку на нерухомість у розмірі 0,5%. Однак, остаточне рішення за депутатами міської ради. Це питання вони розглянуть на наступній сесії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here