Нововолинці обурені неякісним ремонтом дороги на вулиці Святого Володимира

0
1616

Нововолинці скаржаться на жахливий ремонт дороги на центральній вулиці міста – по Святого Володимира.

Уся дорога вздовж вулиці, в тому числі і пішохідні доріжки, вкриті щебінем і камінцями. Це створює ряд труднощів для руху і водіїв, і пішоходів.

Зокрема, автомобілістам важче гальмувати, камінці вилітають з-під коліс, розлітаються всюди по місту та можуть пошкодити інші машини. А пішоходам важко ходити, особливо жінкам на каблуках, камінці потрапляють у взуття і пошкоджують його. А ще щебінь поколює в ноги. До того ж, виглядає це не красиво.

Тому мешканці шахтарського міста почали масово обурюватися не якісно відремонтованою дорогою.

«Та це неподобство. Хіба це ремонт? Це тільки видимість ремонту. Це кошмар. Ходити ну дуже важко», – зазначила місцева мешканка Тамара.

«Якщо робити щось, то треба робити це вже якісно. А не як небуть. Вже краще б не робили нічого. А то було добре, а стало ще краще», – доповнює інша нововолинянка Ірина.

Аби покращити пішохідний рух вулицею місцеві двірники навіть пробували замітати, розкидані на тротуарі камінці щебню. Однак, ситуацію це не покращило.

Як ми з’ясували, 12-го травня працівники підрядного луцького підприємства «Унідор» почали капітальний ремонт дороги на одній із центральних вулиць – по Святого Володимира.

Зокрема, вони виклали покриття від вулиці Шахтарської до пожежної площі.

Працювали за шведською технологією: суміш щебіню та смоли виклали в два шари. Перший із щебенем 8-11 міліметрів, другий – 5-8 міліметрів. А потім для ущільнення камінців після їх викладання – кілька разів проїжджали катком.

Однак, результат їхньої праці – не задовільний.

Аби розібратися в ситуації, за коментарем ми звернулися до директора виробничого управління комунального господарства ЖКО Артема Жигалюка. Він запевнив, що підрядники знають про цю проблему і вже виправляють свої помилки.

«Вчора, 23 травня, підрядники закінчили переробляти те, що було неякісно зроблено по бульвару Шевченка. А сьогодні вони почали переробляти дорогу на Святого Володимира. Саме переробляти, бо як вони пояснили, тоді, коли вони робили цю дорогу, на кілька днів пішли дощі і їм технологічно не вдалося якісно допрацювати. Але зараз вони спокійно все переробляють, щоб роботи були виконані дійсно якісно. За сприятливих погодних умов їм потрібно 3-5 днів, щоб закінчити цю вулицю. Однак, це залежить від погоди», – зазначив Артем Жигалюк.

За його словами, також працівники підрядного луцького підприємства «Унідор» приберуть від камінців щебню і тротуари вулиці Святого Володимира.

Тож уже за кілька днів пішохідний і автомобільний рух центральною вулицею Нововолинська має покращитись.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here