Із молоддю дискутували про перспективи розвитку Нововолинська

0
489

Днямми в ДНЗ «Нововолинський Центр професійно-технічної освіти» завідувач сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та грантів Вероніка Сєргєєва та спеціаліст відділу економіки Тетяна Кратюк спільно з головою Тетяною Лопошею та членами Євроклубу «Юність», який працює на базі закладу, провели для учнів відкритий урок на тему «Перспективи розвитку міста Нововолинська».

Про це йдеться на сайті міської ради.

DSCN9329

У матеріалах презентації були висвітлені питання щодо поточного соціально-економічного стану міста та наведені останні результати соціологічного дослідження з питань стратегічного планування міста на найближчі 10 років, яке було проведено спеціалістами відділу економіки виконавчого комітету. Також вели мову про переваги та інвестиційну привабливість нашого міста.

Під час дискусії і обговорення теми учні виявили неабияку зацікавленість та активність у викладенні свого бачення міста Нововолинська у найближчому майбутньому та пропонували свої стратегічні та операційні цілі розвитку.

На завершення уроку учні отримали пам’ятні подарункові набори у вигляді книг та буклетів про розвиток та становлення міста Нововолинська.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here