У Нововолинську провели профорієнтаційний квест для старшокласників

0
348

З початком 2017-2018 навчального року фахівці Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості розпочали профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю у загальноосвітніх навчальних закладах. В рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір» у загальноосвітніх закладах були проведені уроки реального трудового життя, профорієнтаційні ігри, організовані екскурсії до Нововолинської міської філії. Йдеться на сайті міської ради.

Мета подібних заходів – формування реального погляду на вибір професії, мотивація учнівської молоді до вибору актуальних на ринку праці професій.

Фахівці Нововолинської міської філії ВОЦЗ інформували про стан ринку праці, ознайомили з компасом актуальних професій. Навчали, як правильно зробити професійний вибір, враховуючи свої здібності, нахили, інтереси та ринок праці. Порадили як уникнути помилок в процесі професійного самовизначення. Підлітків ознайомили з сучасними послугами служби зайнятості для молоді, впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації, щодо визначення майбутньої професійної сфери. Для того, щоб краще зрозуміти суть   професій, їм було презентовано відеоролики профорієнтаційного спрямування.

В невимушеній атмосфері учні отримали корисну інформацію, більш реалістично подивилися на питання професійного майбутнього та переконалися, що до вибору професії необхідно підходити серйозно, ретельно та відповідально.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here