Губернатор Волині ознайомився з роботою провідних підприємств Нововолинська

1
1284

У Нововолинську вже з другим робочим візитом побував голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Цього разу він ознайомився із виробничою діяльністю провідних підприємств Нововолинська – ТзОВ «Хан-Електробау Україна» та ТОВ «Ренопласт», які працюють з іноземними інвестиціями. До речі, уже впродовж багатьох років Нововолинськ залишається інвестиційним лідером на Волині. Загалом з початку інвестування в економічний сектор міста надійшло 116 мільйонів 705 тисяч доларів США прямих іноземних інвестицій.

Разом із міським головою Віктором Сапожніковим і його першим заступником Андрієм Сторонським губернатор оглянув ці підприємства, поспостерігав за роботою працівників, ознайомився з умовами їхньої праці та оцінив виготовлену ними продукцію. А також поспілкувався з директорами цих компаній.

Зокрема, очільник Волині був приємно здивований промисловим потенціалом ТзОВ «Хан-Електробау Україна» – німецьким підприємством, яке виготовляє малопотужні трансформатори та інші електротехнічні компоненти. Компанія працює у Нововолинську з 2003 року.

Порадував губернатора і візит на ТОВ «Ренопласт» – багатопрофільне підприємство у галузі виробництва та встановлення світлопрозорих та огороджувальних конструкцій, яке об’єднує продукцію і монтаж вікон та дверей, виготовлення та встановлення жалюзі, встановлення секційних промислових та гаражних воріт, ламінацію профілів, гнуття арок, відливів, виготовлення склопакетів.

Директори цих підприємств похвалились своїми успіхами і досягненнями, розповіли про штат працівників і умови у яких їм доводиться працювати, провели своєрідну екскурсію цехами і складами своїх компаній, продемонстрували процес виготовлення своєї продукції і показали уже виготовлені товари.

«Я ще раз переконався, що міська влада активно працює над залученням інвестицій, над пошуком нових, надійних інвесторів, предметно працює над розширенням інвест-бази і над розширенням тих підприємств, які уже працюють в місті. У мене залишились хороші враження від тих компаній, в яких я сьогодні побував. Вони працюють, випускають продукцію, але основне – дають кошти. Насамперед, зарплату людям, а це від 10 тисяч гривень для кожного працівника. Я вважаю, що це не мало, як для Волині. До того ж сплачують податки і цим збагачують місцевий бюджет. А ще дають робочі місця, адже тримають 400, 500 – 700 робочих», – зазначив Олександр Савченко.

Також губернатор побував у Нововолинському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, на базі якого планують відкрити інклюзивно-ресурсний центр.

Очільник області запевнив, що вже цьогоріч у вересні він гостинно відкриє двері для діток з особливими потребами.

Йому сподобалась спокійна, затишна і гарно озеленена територія, на якій розташований МНВК і сама будівля. Однак, за його словами, тут необхідно зробити капітальний ремонт.

«Такий центр дуже необхідний для міста, адже дає великий поштовх для діток, які народилися з певними проблемами зі здоров’ям і потребують допомоги. А батьки у силу певного незнання, допомогти своїм діткам не можуть і навіть не знають як правильно з ними поводитись. До того ж вдома в них нема необхідних для цих діток умов. А такі центри для цих діток – це вагомий крок вперед. Про це свідчать центри, які уже працюють в інших містах», – наголосив голова облдержадміністрації.

Олександр Савченко пообіцяв допомагати у вирішенні важливих для міста соціально-економічних питань.

1 коментар

  1. На Ренопласті 10 тисяч платять? Вже влада взагалі чокнулася на своїй брехні??? Хіба їм і платять від 10 000 і більше відката, но не робочим!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here