В Нововолинському електромеханічному коледжі розпочався Еко-челендж

0
1095

Сьогодні, 16 квітня, у Нововолинському електромеханічному коледжі, до міжнародного дня Землі розпочалася  естафета – Еко-челендж, з метою очищення  навколишнього середовища та покращення благоустрою міста.

Такий захід проводиться вперше студентами даного навчального закладу, які власне і стали його ініціаторами, та, за  їх словами, започаткували і передали естафету  вихованцям ТНЕУ.

 

 

Студенти НЕМКу, з власної ініціативи, вирішили прибрати територію навколо навчального закладу, також залучити до цього процесу якомога більше  студентів з інших навчальних закладів для того, щоб молодь в майбутньому долучалася до благоустрою нашого міста, прагнула зробити навколишнє середовище чистішим та розвивала свою еко-свідомість.

 

 

До челенджу були залучені 1 ЕП ІТ 16 та їх навчальний куратор – Боярчук Ольга Петрівна, які планують продовжити  естафету протягом поточного тижня, включно до суботи – Всесвітнього дня Землі, разом зі студентами Тернопільського  Національного Економічного університету  їх навчальними кураторами та викладачами і пообіцяли подбати також про територію навколо міського озера.

 


Також, з нами поділилася своїми поглядами щодо користі подібних заходів в нашому місті студентка Плахотнюк Даша, яка уже приймала участь у подібних заходах та займалася волонтерством зазначивши, що, насамперед, громадянам треба підвищувати свій моральний рівень, вчитися прибирати після себе та підтримувати порядок в місті, адже покладатися на самих лише двірників, коли навкруги розкидані гори сміття не логічно і не по-європейськи.

Викладач Боярчук Ольга Петрівна,  всебічно підтримала студентів які виступили з ініціативою провести естафету, зазначила, що вони великі молодці, адже всі гуртом ми зможемо зробити наше місто кращим, чистішим і показати приклад іншим.

Насамкінець, студенти  запевнили, що в наш час саме такі челенджі допомагають стати ближчими до Європи, адже ми так прагнемо туди потрапити. Тому треба починати з себе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here