Сьогодні 12 квітня: що символізує цей день

0
783

Після Світлого Воскресіння Христового розпочалася Світла седмиця, яка триватиме в цьому році до свята Червоної гірки – 15 квітня.
У Великодній тиждень у наших пращурів існувало безліч звичаїв. 12 квітня всі православні християни відзначають Світлий четвер Світлої седмиці.

Після самого великого свята в році для християн настала Світла седмиця. Великодній тиждень вважається найбільш радісною у році для віруючих людей і має свої традиції. Приміром, в Обливаний понеділок хлопці обливали дівчат і тим самим показували їм свої серйозні наміри, а в Світлий вівторок і середу дівчата починали водити вечірні хороводи, які тривали до Трійці.
Спостерігали у Великодній тиждень за погодою. Вважалося, якщо всі дні Світлого тижня сонячні, то урожай буде багатим, а літо жарким.

Крім того, каталися на гойдалках і вірили, що якщо раз гойднутися – один гріх разом з вітром випарується.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал “Знай.uа” повідомляв про те, що з Великодньої неділі, 8 квітня, в Україні почне стрімко теплішати. Тепло буде продовжувати рухатися з заходу на схід, а температура повітря ще в середньому підвищиться на 2-3 градуси.

Опади відступили і найближчі дні їх чекати не варто. А ось у другій половині тижня країну знову накриє циклон, який принесе дощі. На заході вдень варто очікувати 18-20 градусів тепла, у північних та центральних областях – 14-17 градусів, у східних 14-18 градусів, і на півдні – від 16 до 20 вище нуля.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here