На звітному концерті нововолинські школярі дивували, захоплювали і вражали

0
2442

В актовій залі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості відбулось свято мистецтва – творчий звіт колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх закладів міста та ЦДЮТ.

Упродовж насиченої двогодинної концертної програми вихованці та викладачі навчальних закладів міста продемонстрували свої уміння, таланти та творчі здобутки.

Школярі і дошкільнята співали, танцювали, грали на музичних інструментах, а також декламували поезію.

Юні таланти та їх досвідчені наставники віртуозно виконували всесвітньо відомі твори музичної класики та українські пісні.

У своїх виступах школярі гармонійно поєднували класичну та народну музику, вокальний спів, сучасні ритми і народні мелодії, а також художнє мистецтво.

Учні загальноосвітніх закладів міста і вихованці центру дитячої та юнацької творчості зачаровували присутніх яскравими образами і щирими емоціями. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками та приємними емоціями глядачів.

Танцівники вражали майстерністю виконання хореографічних композицій, відточеністю рухів і різноманіттям жанрів – від класичного вальсу до сучасної хореографії.

Шкільні соловейки зворушували чуттєвим виконанням популярних пісень, декламатори – щирістю художнього слова, а музиканти – дивовижною грою.

Святкова зала зібрала величезну кількість гостей, серед яких – батьки та друзі школярів, вчителі, представники влади і духовенства, а також поціновувачі музичного мистецтва.

Заступник начальника Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Ольга Лакиш, зауважила, що звітному концерту колективів загальноосвітніх закладів міста та центру дитячої та юнацької творчості передувала величезна робота, а педагоги доклали величезних зусиль для підготовки своїх найкращих вихованців.

«Спочатку творчі звіти відбувались окремо в кожному загальноосвітньому закладі міста і центрі дитячої та юнацької творчості. На них журі відбирало кращі номери і найкращих учасників, які представленні сьогодні тут. Я хочу наголосити: у наших дітей є величезний творчий потенціал. Адже вони підготували неймовірні номери, чудові виступи і вокалістів, і танцівників. Ми надіємося, що наше місто на загальнообласному звітному концерті також виступить якнайкраще і переможе», – зазначила вона.

На захід завітала і методист Волинського державного центру естетичного виховання Надія Шевчук. За її словами, звітний концерт – головна подія навчального року.

«Такі звіти відбуваються щорічно. Вони є підсумком роботи викладачів та учнів за черговий навчальний рік. Шлях до звітного концерту лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці шкіл міста. А це дійсно так, адже учасники творчого звіту Нововолинських загальноосвітніх закладів міста і центру дитячої та юнацької творчості – неодноразові переможці обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсів і фестивалів», – наголосила вона.

Найкращі номери концерту, за рішенням журі, будуть представленні у звітному обласному концерті.

Також гості звітного концерту могли помилуватися і виробами декоративно-ужиткового мистецтва, які впродовж року виготовляли талановиті учні загальноосвітніх закладів міста, екологічно-натуралістичного відділу, технічного відділу і народного гуртка «Фітодизайн» Центру дитячої та юнацької творчості.

Виставка, яка діяла у фойє Центру дитячої та юнацької творчості, вражала своєю неординарністю та вишуканістю.

Талановиті школярі продемонстрували, що їм до снаги чи не всі види декоративно-прикладного мистецтва: різьба по дереву, вишиття, художня обробка деревини, соломоплетіння, лозоплетіння і бісероплетіння, витинання, ліплення, гончарство, а ще флористичний дизайн, ори гамі, вишивання бісером і малювання.

Палітра мистецьких виробів манила своєю різнобарвністю. Нікого з присутніх не залишили байдужими вишиванки, плетево, вироби з паперу, глини і бісеру. Також юні майстри представили картини і лики святих, виконанні різними техніками. Ще однією перлиною виставки стали ляльки-мотанки.

Найкращі з цих витворів мистецтва також покажуть на обласному рівні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here