Що потрібно робити в день весняного рівнодення

0
20042

Весняне рівнодення 2018 року— значуще та унікальне явище в астрономії, адже планета Земля буде розташована під таким кутом до Сонця, що його промені падатимуть прямо на екватор.

Згідно з астрономічної точки зору, саме від сьогодні, 20 березня, можна сміливо починати відлік настання цієї весняної пори. Однак, щороку дата весняного рівнодення зміщується в зв’язку з тим, що проміжок між весняним і осіннім рівноденням налічує близько 365,24 сонячних діб. Саме в зв’язку з нестабільним коливанням сотих після коми і пов’язане поступове зміщення дати того дня, коли темрява і світло в добі зрівнюються.

Цього дня не лише день і ніч стають рівними, також балансу шукає природа та світло з темрявою. Для наших предків ця пора мала досить містичний сенс— вони вірили, що тоді нечиста сила має велику владу і силу. Саме в ніч перед рівноденням влаштовували шабаш відьми. Вони зустрічалися в особливих місцях, щоб обмінятися досвідом і провести ритуали.

Що варто робити сьогодні?

  • Найперше, що радять зробити сьогодні— зайнятись домашнім прибиранням оселі. Важливо позбавитись від усього непотрібного, викинути старі речі або ж віддати нужденним. Таким чином ви звільните рідне житло від негативної енергетики та зможете налаштуватись на новий лад.
  • В цей день весняного рівнодення слід прощати. Якщо у вашому житті є люди, яких ви не можете за щось пробачити, то обов’язково постарайтеся зробити це сьогодні. Ось побачите, ваше життя від цього зміниться тільки на краще!
  • Це найсприятливіша пора, аби будувати плани на майбутнє. Необхідно конкретно записувати цілі, до дрібниць (якщо ви хочете машину, то вказуйте назву марки, колір тощо); складайте свої плани в позитивній формі (подумки уявляйте, що ви вже маєте те, що хочете); проставляйте дату, до якої ви хотіли б здійснити бажане.
  • Також в день весняного рівнодення потрібно позбутися негативних думок. Складіть на папері список всього, що хвилювало вас минулого року, та спаліть його. Цей ритуал звільнить вас від негативу.
  • Дуже важливо: в день весняного рівнодення можна продовжити свою молодість! Усі косметичні процедури вплинуть на шкіру та красу особливо сильно. Тож саме час зробити маску для обличчя та волосся.

Із днем весняного рівнодення! Нехай він принесе вам тільки щастя і радість, а також благополучне майбутнє!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here