Про захист прав дітей говорили на засіданні комісії

0
185

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянули 7 питань, – повідомляє служба у справах дітей міськвиконкому.

Зокрема, розглядали питання про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини. Батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства, вирішено підготувати проект рішення на засідання виконкому про встановлення днів побачень та способів участі тому з батьків, який проживає окремо від дитини.

Також обговорено доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав. Розглянувши матеріали справи комісією вирішено, що є підстави для надання висновку про доцільність позбавлення батька батьківських прав відносно дитини через свідоме самоухилення від виконання своїх батьківських обов’язків.

Заслухано та взято до відома інформацію про стан виховання, утримання та навчання дитини, позбавленої батьківського піклування, яка виховується у сім’ї піклувальника. Піклувальнику наголошено про відповідальність за виконання своїх обов’язків.

4 питання стосувалися правочинів з житлом право власності чи право користування яким мають діти. До заяв подані усі необхідні документи, порушень прав та інтересів дітей не виявлено, тому вирішено підготувати на чергове засідання виконкому проекти рішень з відповідними дозволами.

Усі рішення прийнято в інтересах дітей та взято на контроль до їх повного виконання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here