Про вибір професії розмовляли зі старшокласниками

0
252

«У зорепаді професій є і твоя» – під такою назвою у приміщенні Бібліотеки-філії №1 Нововолинської ЦБС відбувся захід для учнів 10 класу Нововолинської ЗОШ №5. На зустріч були запрошені представники навчальних закладів міста та Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості, – повідомляється на сторінці служби зайнятості.

Бібліотекар Людмила Суржик зазначила, що вибір професії – це важливий крок і він повинен бути добре виваженим та усвідомленим.

Фахівець з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості ознайомилися з послугами служби зайнятості для молоді, станом ринку праці міста, актуальними у регіоні професіями та спеціальностями. Учнів ознайомили з можливістю проходження профорієнтаційного тестування, завдяки якому є змога виявити власні нахили і здібності до певних видів професійної діяльності.

Представники Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ, ДВНЗ «Нововолинського електромеханічного коледжу» та ДНЗ «Нововолинського центру професійно-технічної освіти» ознайомили школярів з переліком професій за якими здійснюється підготовка спеціалістів, умовами прийому, перевагами навчання, організацією дозвілля та громадської діяльності у вказаних закладах освіти.

Як результат, учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here