Як повернутись у форму після зими

0
10592

Навесні чимало людей згадують, що не за горами пляжний сезон і відчайдушно намагаються повернути втрачену за зиму форму. Та їхні старання не завжди мають результат. Замість гарної фігури, вони скоріше отримують проблеми зі здоров’ям. Аби цього не допустити, дотримуйтесь наступних порад.

1. Перед тим як почати процес схуднення – проконсультуйтесь з лікарем
Зайве обстеження ніколи не завадить, а після його результатів ви чітко знатимете яке навантаження обрати та чого краще уникати.

2. Зменшіть порції
Дуже важко відмовитись одразу від половини разового прийому їжі. Для того, щоб обманути свій мозок, можна замінити звичайну тарілку на вдвічі меншу і збільшити кількість прийомів їжі.

3. Займіться спортом
Найпростіше – замінити тісняву в маршрутці на похід додому пішки, що стане чудовим фізичним навантаженням. Також навесні саме час почати бігати вранці.4. Пийте воду

Усім давно відома норма питної води на добу, що становить приблизно 2л, але дотримуватись цієї настанови вдається далеко не кожному. Корисна порада: наберіть у будь-яку посудину необхідну кількість рідини та поставте на видному місці в кухні, це послугує гарним нагадуванням. Також завжди носіть з собою в сумці пляшечку води.5. Головне – у всьому знати міру.

Поставте перед собою ціль та рухайтесь до неї. Не виснажуйте тіло надмірними тренуваннями та дієтами, худніть із задоволенням і тоді безсумнівно досягнете бажаного результату!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here