У 2017 році з місць позбавлення волі на територію Нововолинська повернулося 24 особи

0
226
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На засіданні виконавчого комітету заслухали звіт про роботу спостережної комісії. Як заступник міського голови Олександр Громик, комісія організовувала громадський контроль за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання. Торік відбулося 12 засідань, на яких розглядали такі питання: про організацію виховної роботи з особами, умовно – достроково звільненими від відбування покарання за місцем їх проживання та роботи; про роботу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань соціального супроводу осіб, які засуджені без позбавлення волі, умовно-достроково звільненні від відбування покарання; про соціальний захист осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, надання їм матеріальної допомоги; про роботу міського центру зайнятості населення щодо працевлаштування осіб засуджених умовно або до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб умовно – достроково звільнених та звільнених після відбування покарання.

Дільничні офіцери поліції здійснюють контроль за поведінкою засуджених осіб, які проживають на території міста. З ними проводяться профілактичні бесіди про неприпустимість протиправної поведінки, постійно здійснюється контроль даних осіб за місцем проживання.

Усім особам, звільненим від відбування покарання, які звертаються до міського центру зайнятості, надають якісні соціальні послуги з метою здобуття навиків та вмінь щодо пошуку джерел вакансій, послуги з пошуку роботи, послуги з метою полегшення адаптації у суспільстві.

Олександр Громик підкреслив, що пріоритетними напрямами роботи спостережної комісії тепер і на перспективу буде організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, а також співпраця з громадськими організаціями щодо сприяння ресоціалізації даної категорії громадян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here