Міська казна збільшилася на понад 20 мільйонів: виконком розглянув зміни до бюджету 2018

0
868

Серед питань порядку денного на черговому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради заслухали зміни до міського бюджету на 2018 рік.
Начальник фінансового управління Галина Бурочук доповіла, що видаткова частина міського бюджету збільшується за рахунок зміни залишків загального фонду в сумі 17,3 млн. грн. та спеціального – в сумі 2,4 млн. грн. Доповідач наголосила, що додаткові асигнування в сумі 2,4 млн. грн. передбачено управлінню освіти. Збільшуються бюджетні призначення по загальному фонду центральній міській лікарні в сумі понад 3 млн. грн., в тому числі за рахунок спрямування залишку коштів невикористаної у минулому році медичної субвенції в сумі 935 тис. грн; медичної субвенції з державного бюджету в сумі 1,8 млн. грн., переданої у вигляді трансфертів від Поромівської і Литовезької ОТГ.

За рахунок цього влада обіцяє реконструювати міський парк, провести капітальний ремонт доріг, об’єктів СОКу «Шахтар», реконструювати приміщення їдальні в позаміському таборі «Прикордонник», влаштувати спортивний майданчик у мікрорайоні Шахтарському, забезпечити технічне переоснащення інженерних вводів теплопостачання багатоквартирних житлових будинків з встановленням приладів обліку теплової енергії та провести низку інших заходів.

Міський голова Віктор Сапожніков, підсумовуючи обговорення, наголосив, що при розподілі намагалися скерувати додаткові кошти на усі галузі міського господарства. Однак застеріг, що, аби уникнути минулорічної ситуації із неосвоєнням виділених грошей, відтепер прохання розпорядників бюджетних коштів задовільнятимуть за наявності проектно-кошторисної документації.
Бюджетне питання уже обговорили у депутатських комісіях, а остаточне рішення прийме Нововолинська міська рада.

Нагадаємо, чергова сесія відбудеться у середу, 28 лютого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here