На Волині суттєво зросли податки для власників нерухомості

0
805

Завдяки власникам нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, у 2017 році до місцевих бюджетів Волині спрямовано 43,3 мільйона гривень. Сума сплаченого податку торік перевищує аналогічні показники 2016 року на 69,3 відсотка. Таку інформацію власкору «Вголосу» повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

«Варто відзначити, що відколи запроваджено оподаткування нерухомого майна, його надходження лише зростали, тобто громади мали можливість щороку залучати фінансовий ресурс для вирішення соціально-економічних питань. Безумовно, що росту сплати податку, насамперед, досягнуто завдяки діям фахівців територіальних органів ДФС, котрі своєчасно проаналізували наявну інформацію та поінформували власників майна про нараховану суму податку, що підлягає сплаті», –  зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас керівник волинських фіскалів відзначає активну позицію керівників місцевого самоврядування, котрі в межах повноважень вживали заходів для того, щоб кошти від оподаткування нерухомого майна своєчасно надходили в бюджети громад.

 

«Вголос»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here