Ці прості правила назавжди змінять ваше життя

0
130
Вони допоможуть вам змінитись

Науковці радять звільніть себе від негативу, від неосвічених джерел, які говорять вам, що ви можете робити, а що не можете, – обіцяючи собі дивитися вперед, рухатися вперед і жити далі.

Про це повідомляє Lamp.

Моє минуле – мені не ворог

Ваші проблеми, ваші слабкості, невдачі, жалі і помилки навчать вас, якщо ви хочете вчитися, або покарають вас, якщо ви не хочете. Тому дозвольте їм вчити себе, кожен день. Приймайте все, як урок, який був вам дано життям. Якщо ви шкодуєте про рішення, які вам довелося прийняти в минулому, не мучте себе. В той момент ви вчинили кращим чином виходячи з досвіду, яким ви мали.

Я буду усвідомлено і по-доброму з собою розмовляти

Ви щось собі тільки що сказали? Чи були це надихаючі або підбадьорливі слова, які ви б сказали одному? Або це були принизливі зауваження, які ви б прокричали ворогові, не будь у вас серця? Або негативні судження про життя, які ви б висловлювали, не будь у вас віри?

Я буду слухати, що мої душа і серце говорять мені

Коли ви відчуваєте серцем, що той чи інший хід є правильним, це означає, що це і є правильно для вас та вашого життя.

А якщо ви глибоко всередині явно відчуваєте, що щось не так, швидше за все, це вірно. Звертайте увагу на свої справжні почуття, з дотримуйтесь того, куди вони ведуть.

Я відпущу відносини, які були не для мене

Я не буду тішити себе пустими стосунками з людьми, які прийшли у моє життя тимчасово та просто, щоб навчити мене чомусь. Вони приходять і йдуть, і вони щось змінюють. І в цьому немає нічого страшного, що вони більше не в вашому житті.

Я не дозволю жодній ситуації назавжди вкрасти мою посмішку

У кожній ситуації у своєму житті, навіть якщо вам неймовірно складно не варто забувати про посмішку. В один момент виділіть для себе зайву хвилинку та добре подумайте над речами, які мають реальний і тривалий сенс у вашому житті, А потім посміхніться тому, як далеко ви вже пішли своїм шляхом. Чесно, нічого на світі немає більш прекрасного і сильного, ніж посмішка, яка перемогла сльози. Будь-який дурень може бути щасливий, коли все легко.

Я буду святкувати і цінувати те життя, яке у мене є

Занадто багато переоцінюють те, чого у них немає, і недооцінюють те, ким вони є. Не будьте одним з них. Вдихніть ковток свіжого повітря. Минуле позаду вас. Зосередьтесь на тому, що ви можете зробити сьогодні, а не на тому, що ви могли або повинні були зробити вчора.

Я вірю, що у мене є сила, і я буду її використовувати

Найчастіше люди змінюють свою силу, коли думають, що її у них більше немає. Не робіть цього. Ви потрібні світу. У світі, наповненому злістю, ви повинні зважитися прощати. У світі, наповненому ненавистю, ви повинні зважитися любити. У світі, наповненому недовірою, ви повинні наважитися вірити. І коли ви зможете, обіцяємо вам, ви знайдете силу, якої одного разу, як ви думали, вам не вистачало.

Я буду прагнути за межі свого минулого зони комфорту

Те, що ви боретеся, не означає, що ви програєте. Будь-який успіх вимагає якогось типу боротьби, щоб туди дістатися. Знайте це! У боротьбі, ось де ви стаєте сильнішими і розумнішими. Краще провести 10 хвилин інтенсивного зростання, ніж пересічний годину бігу на місці. Кожен день, тренуйте точку, де ви на краю своїх можливостей, витягаючи себе за їх межі знову і знову, спотикаючись, навчаючись на нових помилках, і витягаючи ще далі.

 
Знай.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here