ТОП-25 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ САЙТІВ СЕРЕД УКРАЇНЦІВ

0
151

Грудень виявився найстабільнішим місяцем року – в ТОП-25 найвідвідуваніших сайтів відбулись лише косметичні зміни. Про це свідчать дані свіжого дослідження Kantar TNS CMeter, – інформує Watcher. У трійці лідерів, як і раніше, опинилися Google, YouTube, Facebook. Завдяки зниженню охоплення на 2 % першу п’ятірку сайтів покинула Wikipedia.org, місце якої посів Privatbank.ua.

Єдиний сайт, який показав суттєве збільшення охоплення в топ-25, – це Novaposhta.ua (+ 4 %). Це, очевидно, пов’язано з передноворічним шопінгом українських користувачів.

Найзначніше падіння показав Aliexpress.com: в грудні він втратив 5 %, але це відбувалось на фоні різкого зростання в листопаді.

 

 

Довідково:

Дані Kantar TNS CMeter, desktop інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000.

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел: Site-centric – лічильники, інтегровані в сайти. Frame-centric – лічильники, встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. User-centric – панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу.

konkurent.in.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here