Онлайн-гра побила світовий рекорд

0
140
Такого кібер-війська світ ще не бачив

Цифрова епоха приносить нам не тільки нові уявлення про зв’язок і комфорт, але і нові форми дозвілля. Ще 20 років тому ніхто не чув про кіберспорт, сьогодні він привертає увагу мільйонів. І це зовсім не перебільшення. Вже на протязі майже десятиліття існують люди, що будують кар’єри кіберспортсменів і набувають популярність, порівнянну зі славою баскетболістів. Але головна особливість цього типу діяльності полягає в тому, що займатися ним може буквально кожна людина, що володіє комп’ютером. Як повідомляє портал Журналіст, днями був побитий світовий рекорд одночасної гри онлайн.

Завдяки, зокрема, багатокористувацької онлайн-грі в жанрі королівської битви PlayerUnknown’s Battlegrounds на сервісі Steam було зареєстровано рекордну кількість користувачів. “Найбільшу кількість гравців Steam зібрав 7 січня в другій половині дня — в один і той же час сервісом користувалися 18 528 722 особи (з них грали понад 7 млн)”.

“Після відвідуваності був помітний невеликий спад, але вже на наступний день платформа знову залучила майже така ж кількість гравців — 18 358 622 користувача. Проте показників 7-го числа досягти все ж не вдалося. Поки це абсолютний рекорд сервісу”, – йдеться в повідомленні. Відзначається, що в PlayerUnknown’s Battlegrounds також був зафіксований рекорд у 3 160 000 геймерів

Знай.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here