Microsoft проговорилася про розробку секретного гаджета

0
107
Тепер і Microsoft взялася за ринок смартфонів

Співробітник китайського підрозділу компанії Microsoft ненароком обмовився про ще не вийшовший пристрій. Мова йде про загадкового і давно очікуваного смартфона Surface Phone. На сайті питань-відповідей Zhihu один з користувачів написав, що він незадоволений якістю роботи віртуального помічника Cortana на смартфонах під управлінням Android. У відповідь на це інженер редмондської корпорації згадав той самий Surface Phone.

“Перш за все, Siri і Bixby – два інтелектуальних помічника, встановлені на смартфонах, тоді як Cortana є стороннім додатком, тому підтримка дозволів може бентежити. Користувачі Windows Phone можуть бути впевнені, що Cortana в Windows Phone краще і простіше у використанні, ніж сторонній аналог. Вона являє собою міжплатформового смарт-помічника, доступні на всіх пристроях, включаючи ПК і смартфон, подібно WeChat Noda” – відповів інженер компанії.

“Я з нетерпінням чекаю ідеальної роботи Cortana на Surface Phone. Звичайно ж, темпи розвитку віртуальних асистентів все ще відносно повільні, але наша команда буде інтенсивно працювати, щоб виправити це”, – написав співробітник Microsoft.

За чутками, Surface Phone виявиться гібридним пристроєм, що представляє собою сгибаемый смартфон, який можна використовувати в якості планшета. Повідомляється, що апарат буде працювати на повноцінній версії Windows 10.

  “Знай.uа

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here