Члени «Довіри» – на виставці Валентини Михальської

0
262

Днями у міському музеї відбулося відкриття персональної виставки картин відомої волинської художниці Валентини Михальської ізс. Хворостів Любомльського району. Експозиція налічує понад 100 робіт, створених у різних жанрах та техніках.

IMG 3878

 

IMG 3887

Це акварелі, серія графіки “Червоне та чорне”, монотипія. Усі вони об’єднані прагненням донести до глядача найщиріші емоції та почуття.

IMG 3881

IMG 3873

У зв’язку з проблемами зі здоров’ям мисткиня не змогла  приїхати на відкриття. Та її прийшли підтримати друзі, місцеві художники, творча інтелігенція міста. Серед них і члени Нововолинської міської організації інвалідів «Довіра», яку очолює Валентина Міньковська. А перед відкриттям виставки представники цієї організації зібралися у тісному колі, аби підсумувати результати своєї  діяльності.

– Представники громадської організації «Довіра» є активними учасниками міських та обласних змагань для людей з обмеженими фізичними можливостями. Традиційними стали  змагання «Сильні духом» у нашому місті, – сказала начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк.- Незважаючи на всі випробування долі, ці люди завжди залишаються сильні духом, прикладом для інших.

Валентина Міньковська подякувала представникам галузевого відділу міськвиконкому за розуміння та підтримку і зазначила, що спортивні змагання є надзвичайно важливими для людей з обмеженими фізичними можливостями,   вони допомагають їм відкритися, дарують радість спілкування та надихають до життя.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here