Шаховий турнір відбувся у Нововолинській бібліотеці

0
696

IMG 20171203 145141 copy

3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

PB090096
У цей день у головній бібліотеці міста Нововолинська відбувся шаховий турнір серед любителів цієї захоплюючої гри, приурочений Дню людей з інвалідністю.

Завідувач відділу обслуговування Ніна Єдинак розповіла присутнім історію виникнення шахів, про послуги пункту вільного доступу до мережі Інтернет, де бажаючі мають можливість вправлятися у майстерності гри у шахи онлайн.
Ігри проходили у дев’ять турів. Перше місце виборов Микола Кондель, друге – Ігор Карпович, третє – Микола Воскобойник.

Грамоти відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Нововолинської міської ради призерам вручив організатор турніру, кандидат в майстри спорту з шахів Микола Герус.
Микола Кондель зіграв партію з шахів через програму Skype з волонтером, шеф-редактором сайту superua.com Володимиром Красуном.
Люди з обмеженими можливостями вкотре продемонстрували внутрішні резерви організму, довівши, що вони можуть жити повноцінно, яскраво і насичено. Але їм потрібна увага і розуміння не тільки 3 грудня, а постійно.

За інформацією Нововолинської ЦБС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here