НА ВОЛИНІ З ЛІТАКІВ СКИДАЮТЬ ВАКЦИНУ ПРОТИ СКАЗУ

0
100

У Волинській області триває вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

До 2016 року ця робота проводилась на території 10 районів області, за винятком Камінь-Каширського, Ківерцівського, Луцького, Любешівського, Маневицького та Рожищенського районів. Починаючи з 2016 року пероральна вакцинація проводиться на території всієї області, – повідомляє Держпродспоживслужба України у Волинській області.

В поточному році кампанія по пероральній вакцинації м’ясоїдних тварин розпочалась 1 жовтня і триватиме орієнтовно (в залежності від погодних умов) до 15 жовтня. Робота проводиться з використанням авіатранспорту, який обладнаний системою GPS і системою рівномірної реєстрації викидів вакцини. Польоти відбуваються по визначених паралельних лініях, а відстань між лініями перельотів не перевищує 1 км.

Станом на 10 жовтня 2017 року проведено 85 % запланованих робіт.

В кожному районі визначено контрольну зону, територією 1 кв. км, на якій приманки (25 штук) розкладаються вручну. На 4, 8, 15 день проводиться контроль за її споживанням.

Через місяць після вакцинації м’ясоїдних тварин проти сказу буде проведено відстріл лисиць із розрахунку 4 голови на 100 кв. км буферної зони.

Спеціалістами ветеринарної медицини у добутих лисиць буде відбиратися патматеріал для лабораторного дослідження у Державному науково-дослідному інституті лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи і Державному науково-контрольному інституті біотехнологій і штамів мікроорганізмів.

konkurent.in.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here