Ні – насиллю над дітьми!

0
82

ad6cec949f123dc1d0adc77706211515

Фахівці Нововолинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завджи виступають проти насилля над дітьми, яке батьки називають абсурдним словосполученням “тілесне покарання”.

Якщо фізичне насилля всім зрозуміле і більшість дорослих намагаються не використовувати його, виховуючи своїх дітей, то словесна агресія ще досі сприймається, як обов’язковість адже, на думку багатьох, без неї неможливо виростити повноцінну особистість. До відома, такі слова та словосполучення як “придурок”, “сволота”, “чому ти не можеш, як Андрійко”, “безтолковий”, “лентяй”, “де ти такий на мою голову узявся ?” і т.д., ранять більше, ніж фізичне покарання.

Дорогі батьки, не оцінюйте саму дитину, критикуйте лише вчинок, який є неправильним. Це вчинок поганий, а дитина у вас є найкращою. Усе вищеназване є фундаметом психологічного насилля. Окрім цього, не потрібно наказувати дітей емоціями, не можна спеціально демонструвати свою невдоволеність чи образу.
Якщо ви стали свідками жорстокого поводження та насильства над дітьми, просимо повідомляти Нововолинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Нововолинськ, бульвар Шевченка,7. тел.3-11-84,) службу у справах дітей Нововолинської міської ради(м. Нововолинськ, тел. 3-30-02), а також поліцію за номером 102!

Центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here