Учасникам АТО вручили документи на земельні ділянки

0
176

До Нововолинської міської ради та Головного управління Держгеокадастру у Волинській області звернулось 358 учасників АТО, жителів м. Нововолинська, з заявами щодо виділення земельних ділянок.  Враховуючи, що у межах міста немає достатньої кількості землі, щоб забезпечити всіх бажаючих, міська рада спільно з Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області та суміжними сільськими радами виготовила документацію на земельні наділи учасникам АТО на території сільських рад неподалік Нововолинська. Три сусідні сільські ради надали земельні наділи на своїй території : Грядівська – 96 та Поромівська – 47, Морозовичівська –  118.

9 жовтня 2017 року у Нововолинській міській раді документи учасникам АТО на земельні ділянки, які розміщені саме  на території Морозовичівської сільської ради, в урочистій обстановці вручили міський голова Віктор Сапожніков та Морозовичівський сільський голова Микола Тюхта.

–  Земельні  наділи – це малесенька частинка тої величезної вдячності Вам за  вірність державі та захист рідної землі, – сказав Віктор Борисович.

 

Крім того, передано на затвердження до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області ще 60 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Грибовицької сільської ради.

Начальник відділу Держгеокадастру у м.Нововолинську Тарас Кантор роз’яснив подальший алгоритм дій  щодо реєстрації права на землю.

Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок нововолинським учасникам АТО повністю фінансувалося Нововолинською міською радою за кошти   місцевого бюджету.

Відділ з питань внутрішньої політики,

взаємодії із ЗМІ та зв”язків з грпомадськістю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here