Нововолинській лікарні презентували аналізатор електролітів

0
254

 Завдяки благодійному фонду ПриватБанку «Допомагати просто» та його клієнтам Нововолинська міська центральна лікарня отримала сучасне обладнання. Наші журналісти дізнавалися який принцип дії апарату, та чому він необхідний для пацієнтів лікарні.

 ПриватБанк передав Нововолинській міській клінічній лікарні аналізатор електролітів САНО-005. Окрім пристрою, медзаклад отримав комлект електролітів та реагентів, яких вистачить на рік роботи.

Такий подарунок змогли втілити в життя завдяки благодійному фонду ПриватБанку «Допомагати просто» та клієнтам, котрі жертувавали посильні суми на благодійність. Міський голова Віктор Сапожніков висловив вдячність ПриватБанку та його клієнтам за можливість придбати аналізатор електролітів, який допоможе важкохворим пацієнтам, нововнародженим та громаді міста вцілому.

Директор Північно – Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко подякував усіх небайдужим, які долучилися до благодійної справи. Він також зазначив, що на цьому їхні добрі справи не закінчуються, і Нововолинськ чекають нові поставки техніки.

Головний лікар нововолинської міської центральної лікарні Віктор Мороз розповідає, що мова про куплівлю апарату розпочалася ще рік тому, але так, як він виготовляється на замовлення, тому вдалося тільки сьогодні його презентувати громаді.

Важливо те, що тепер у лабораторії міської лікарні з лекістю можна визначити та покращити стан важкохворому маючи необхідні показники, які з точністю демонтрує даний апарат.

Аналізатор електролітів САНО – 005 дає змогу визначати відхилення від норми мікроелементів, які містяться у нашому організмі у певних кількостях, тому збільшення або зменшення їх веде до важких захворювань. Для проведення даного тесту потрібно надзвичайно мало крові 15 мікролітрів, а швидкість надання інформації складає 30 секунд, тому апарат є надзвичайно зручним у використанні – розповідає виконувач обовязків завідувача лабораторії Тетяна Демус.

Директор Північно-Західного управління ПриватБанку Юрій Войтенко також зауважив, що банк із Нововолинською центральною лікарнею співпрацює понад 10 років. Тому цей аналізатор електролітів – тільки початок благодійної допомоги медзакладу. А вже наприкінці місяця медична установа отримає інкубатор для новонароджених малят вартістю 300 тис.грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here