Конструктивний діалог влади та громадськості

0
278

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський взяв участь у черговому засіданні громадської ради, яка діє при виконавчому комітеті Нововолинської міськради.  Насамперед він вручив посвідчення члену громадської ради Богдану Нічаю, який делегований громадською організацією «Спілка   шахтарів – інвалідів  Волині».

Андрій Миронович ознайомив учасників із основними  показниками соціального – економічного розвитку міста у першому кварталі цього року. Попри труднощі, Нововолинськ розвивається, за цей період є перевиконання дохідної частини міського бюджету, що дає можливість фінансувати соціальні програми та вкладати кошти у  галузі міського господарства.  Андрій Сторонський наголосив на важливих аспектах із життя міста, а саме: госпітальний округ буде у Нововолинську і це доказ вагомої матеріальної бази і фахового рівня медпрацівників Нововолинської міської лікарні; у семи аптеках Нововолинська  відпускають медикаменти за програмою «Доступні ліки»; на його думку  питання про об’єднання ВПУ і ПТУ №11 назріло давно, тільки треба визначитися із обсягом професій і, можливо, «під»єднати» Нововолинський електромеханічний коледж, де є значний матеріальний і науково-навчальний потенціал.

IMG 2907

У ході засідання начальник відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому Юрій Коцура радився із членами громадської ради стосовно нового макета графіка руху маршрутних таксі, які будуть вивішені на зупинках. Також відповів на запити членів громадської ради по пільговому перевезенні пасажирів  і впорядкуванню руху  автобусного маршруту №13 до Благодатного. Далі відбулася  конструктивна і ділова розмова стосовно проблемних питань, на які акцентували увагу члени громадської ради. Віта Сєргєєва наголосила на тому, аби вирішити проблему паркування автомобілів  біля магазинів на 15-ому мікрорайоні з боку головної автотраси. Олександра Струбицька акцентувала увагу на упорядкування вивісок із назвами окремих вулиць міста. З ряду питань, порушених членами громадської ради, буде оформлене доручення міського голови і направлене виконавцям для оперативного реагування.

Олександр Пилипюк,  який представляє у дорадчому органі міську організацію воїнів – афганців, дякував міській владі за виявлену турботу про жителів міста – під час пасхальних свят і після них, коли температура повітря знизилася до критичного рівня, в оселях нововолинців  було тепло.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here