Рейтинг найпопулярніших імен для дітей в Україні

0
198
Дівчаток називають Теона, Персея, Наомі і Меланія, а хлопчикам дають старовинні імена – Святозар, Варлам, Самсон.

 

Популярні імена для дітей в Україні. Інфографіка: "Вести"Популярні імена для дітей в Україні. Інфографіка: “Вести”

 

Видання «Вести» з’ясувало, які імена тепер дають дітям. Насті і Артеми очолюють рейтинг, але є і оригінали, які віддають перевагу називати малюків іменами, які носять герої серіалів та відомі сучасники. Про це повідомляють Патріоти України.В Україні тепер в моді екзотичні імена. Дівчаток називають Теона, Персея, Наомі і Меланія, а хлопчикам дають старовинні імена – Святозар, Варлам, Самсон. Крім того, називають дітей на честь сучасників: наприклад, в Івано-Франківській області хлопчикові дали ім’я Ярош.

ГЕРОЇНІ СЕРІАЛІВ

До п’ятірки найпопулярніших жіночих імен країни увійшли Анастасія, Анна, Софія, Марія і Поліна. Серед чоловічих – Артем, Арсеній, Денис, Данило і Іван.

Що стосується регіонів, то в Харківській, Сумській, Донецькій і Луганській областях вже нерідкі такі імена, як Кіра, Урсула, Божена, а для хлопчиків – Вальтасар, Гордій і Доброслав.

У той же час в Тернополі та Івано-Франківську в моді більш звичні Марія, Соломія, Христина, Данило, Назарій та Святослав. Правда, є і оригінали. Так, в Івано-Франківській області хлопчика недавно назвали Ярошем – ймовірно, на честь екс-лідера «Правого сектора».

А в Києві стали з’являтися Меланії – саме так звуть дружину без п’яти хвилин президента США. Як і раніше дітей називають на честь героїнь серіалів. Наприклад, у Вінницькій області на світ з’явилася Міхріма – так звали героїню турецької саги «Чудовий вік» про Роксолану, а в Дніпрі і Києві тепер живуть Теони – тезки героїнь «Ігри престолів».

ВПЛИНУТЬ НА ДІТЕЙ

«Мода на незвичайні імена була завжди. Даздраперма (радянське ім’я – “Да здравствует Первое Мая”) – це вже класичний приклад. Але слід не переборщити, оскільки «Теона Віталіївна» або «Ярош Васильович» колись підуть в школу, на роботу. І якщо їм буде не дуже зручно через свої імена, то і життя у них може скластися не так, як вони хочуть. Тим більше, якщо імена стосуються нинішніх політиків, адже невідомо, що у нас в країні буде через десять років, як до цих людей будуть ставитися», – каже дитячий психолог Ольга Лісовенко.

Нумеролог Тамара Полякова вважає, що яскраві імена можуть вплинути на долю дітей. «Імена – це як одяг, вони несуть додаткові характеристики і здатні підсилити існуючі якості. Наприклад, Наомі може вирости оптимісткою, Персея означає добробут. А взагалі імена мають циклічність. Сьогодні на дитячих майданчиках мало Кать, Тань і Оль, але через десять років мода на них знову може повернутися», – говорить нумеролог.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here