Вчені визначили, скільки максимум може прожити людина

0
634

Середня максимальна тривалість життя складає більше ста років. Американські вчені визначили, що середня максимальна тривалість життя людини становить 115 років, а ось максимум, скільки може прожити людина – 125 років. Відповідне дослідження опублікували в журналі Nature, передає видання EurekAlert!.

Так, вчені визначили максимальну середню тривалість життя людей, з огляду на всіх довгожителів землі, і прийшли до висновку, що цей показник становить 115 років.

У свою чергу максимальна межа для людського життя становить трохи більше. Згідно з їх дослідженням, людина може дожити до 125 років. Імовірність того, що людина проживе довше цього терміну, становить 0,0001 відсотка.

Найстаршим з коли-небудь жили людей на Землі, чиї дати народження і смерті офіційно підтверджені, була француженка Жанна Кальман, яка померла в серпні 1997 року. Вона прожила 122 роки, 5 місяців і 14 днів.

Раніше повідомлялося, що в Індонезії знайшли чоловіка, документи якого підтверджують, що йому 145 років. Однак для потрапляння до Книги рекордів Гіннеса будуть перевірені справжність його документів.

ukr.segodnya.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here