Кабмін шукає гроші на підвищення пенсій

0
323

<p style="text-align: justify;">Пенсії в Україні хочуть "осучаснити"</p>

Розенко назвав питання осучаснення пенсійних виплат “викликом номер один” для уряду

Українській владі необхідно 8 млрд гривень на осучаснення та індексацію пенсій в 2016 році. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передають “Українські новини“.

“Питання осучаснення пенсій – це тема номер один і виклик номер один для чинного уряду… Необхідний ресурс, який нам потрібен до кінця року, щоб провести це осучаснення, – близько 8 млрд гривень”, – сказав він.

За його словами, Міністерство соціальної політики і Пенсійного фонду розробили два підходи до осучаснення пенсій.

Розенко прогнозує, що в 2017 році перші кошти будуть виділені на відповідні цілі.

Нагадаємо, раніше заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін відзначав, що  Міністерство соціальної політики разом з Пенсійним фондом підготували законопроект, який передбачає осучаснення пенсій. Як заявив Мущинін, “якщо буде позитивне рішення, ми вже в цьому році майже 3,4 мільйони пенсіонерів підвищимо розміри пенсій в середньому на 284 гривні”.

Як відомо, Мінфін в проекті бюджету на майбутній рік запропонував підвищити мінзарплату (прожитковий мінімум для працездатних осіб) з 1 січня – до 1600 грн, з травня – до 1684 грн, а з грудня – до 1762 грн. При цьому пенсія (прожитковий мінімум для непрацездатних осіб) може вирости: з січня – до 1247 грн, з травня – до 1312 грн, а з грудня – до 1373 грн.

-2017_02

 ukr.segodnya.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here