Інформація щодо надання відомостей з Єдиного державного реєстру

0
528

8 вересня 2016 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 593 «Деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Відповідно до частини другої статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що суб’єкти господарювання можуть одержувати відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр), в електронному вигляді з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Єдиного державного реєстру з метою обробки та перетворення відкритих відомостей Єдиного державного реєстру для їх подальшого сприйняття автоматизованими та інформаційними системами.
  2. Установити щомісячну плату за надання відомостей з Єдиного державного реєстру відповідно до пункту 1 цієї постанови — два розміри мінімальної заробітної плати.
  3. Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру, розмір якої визначається виходячи з місячного розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому такі відомості надаються, та округлюється до гривні, перераховується до державного бюджету в установленому порядку.
  4. Критерії, строки, порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру, умови та розмір абонентної плати за надання сервісної послуги, зазначеної у пункті 1 цієї постанови, визначаються у договорі, укладеному з технічним адміністратором Єдиного державного реєстру.

За інформацією Волинської ОДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here