У міському Палаці культури відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців, присвячений 25-й річниці Незалежності України під назвою «Віват, Україна!»

0
632

15 травня у міському Палаці культури відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців, присвячений 25-й річниці Незалежності України під назвою «Віват, Україна!».

Понад 20 номерів увійшло до програми заходу. Любов  до України, торування нею шляху незалежності  та непросте сьогодення  склали  зміст тематичного звіту. Тема вистраждана і пережита. Тому за­кономірним було те, що і в учасників заходу, і у глядачів вирували емоції. Більше години  присутні насолоджувались чудовими  виступами митців сцени, які демонстрували свою майстерність у проникливих інсценізаціях, пісенному, хореографічному  та інших жанрах.

Ведучі Олеся Сословська і Андрій Кравченко професійно доповнили атмосферу дійства, а оцінювало майстерність нововолинських митців компетентне журі з обласного центру.

Після завершення звіту слова щирої вдячності від імені міської влади прозвучали з вуст начальника  відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Світлани Груй. Також схвальні відгуки на адресу майстрів сцени лунали від начальника управління культури облдержадміністрації Валерія Дмитрука, голови журі – директора – художнього керівника заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України “Колос”, народного артиста України Олександра Огородніка, помічника народного депутата України Ігоря Гузя Андрія Бокоча та голови фонду «Прибужжя»  Бориса Карпуса.

У фойє закладу функціонувала виставка декоративно-ужиткового  мистецтва.  Кожна робота, представлена на ній, – своєрідна демонстрація талантів.

Відзвітували нововолинці на високому професійному рівні. Так  оцінило виступи митців журі. А глядачі, не шкодували своїх долонь для артистів, щирими оплесками дякували їм за подаровані хвилини естетичної насолоди. Це вкотре є підтвердженням того, що культурна галузь нашого міста, яку очолює Інна Левкова, посідає гідне місце на теренах волинського краю.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here