Відбулося урочисте відкриття Стели Героям

0
2930

Сьогодні у Нововолинську відбулось урочисте відкриття та освячення Стели Героям, на якій розміщено фото усіх наших земляків, котрі відійшли у вічність під час буремних подій Революції Гідності та війни на сході.

Вшанувати пам’ять про подвиг новітніх українських героїв прийшло близько сотні нововолинців, серед яких рідні та друзі загиблих, представники міської влади, установ та організацій.

У ці святкові дні страсної седмиці християни згадують про страждання та подвиг Ісуса Христа, котрий віддав своє життя за нас. Тож символічно, що саме сьогодні відбулось відкриття пам’ятної дошки тим, хто поліг у бою за незалежність, цілісність та суверенітет нашої держави.

– Ця меморіальна Стела встановлена у пам’ять про тих, хто відкрив нам очі, хто змусив нас подивитись на своє життя зовсім по-іншому і хто своїм прикладом показав, як треба любити та відстоювати свою країну, свій народ, – наголосив у виступі перший заступник міського голови, секретар ради Володимир Рожелюк, – Не можна словами передати горе втрати близьких нам людей, це глибокий та пекучий біль. Від імені міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету я низько схиляю голову перед родинами полеглих героїв, за те, що виростили та виховали справжніх захисників Вітчизни.

Панахиду за полеглими, а також обряд освячення Стели провів настоятель Свято-Духівського храму, протоієрей Стефан Фульмес.

Ніхто не міг стримати сліз, коли зазвучали акорди жалобного гімну Майдану «Гей, пливе кача…» і до пам’ятної дошки понесли квіти. Невимовний біль стискав серця присутніх, котрі дивились на згорених та заплаканих батьків.

Сергій Байдовський, Роман Бірюков, Сергій Бугайчук, Андрій Дрьомін, Андрій Задорожній, Ігор Кантор, Андрій Комаристий, Павло Попов, Володимир Пушкарук, Олександр Свинчук – це ті чоловіки, котрі своїм життям та подвигом довели: в Україні Герої є і Герої не вмирають!

Спільним виконанням Гімну України завершились урочистості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here