На добраніч, Володимире…

0
3142

Розпочну із цитування:
«Допускаю, що міський голова Сапожніков використовує і силу магії. За нього складають молитви церкви різних конфесій, а це практично біла (позитивна) магія. Є чутки, що він використовує і чорну магію. Це послуги екстрасенсів, чаклунів, ворожбитів і відьмаків. Я багато спілкуюсь із різними представниками міської громади і часто бачу зовсім неадекватне мислення та дії людей. Вони, ніби, знаходяться під впливом гіпнозу. Як росіяни та жителі східних регіонів України, що вірять у путіна, так багато нововолинців вірять у Сапожнікова. Припускаю, що школа зомбування у цих двох персон одна. Це колишнє КГБ. Цю схожість у технологіях, помічаю давно. І саме тому у Нововолинську в 2010 році започатковано акцію «Пробудись Нововолинськ».

І як вам таке «одкровення»? Нарешті Володимир Мигас, автор мудрагельно- окультних роздумів, розміщених на одному із Нововолинських сайтів, зрозумів причину власної поразки на виборах міського голови 17-річної давності. Тоді він пробував конкурувати, але, бідолашний не відав, що змагається з потойбічними силами. І, виявляється, лише 5 років тому, у 2010 –у, до нього прийшло просвітління: прокинувся сам і почав будити Нововолинськ

«Я за освітою інженер-системотехнік і помічаю багато фактів і деталей, які можливо не помічають інші громадяни. Технології старих кадрів КДБ подібні між собою. Не хочу їхні методи називати політ технологіями, оскільки їхні дії мають набагато більший спектр інструментів впливу на населення. Поза тим, щоб правильно вести себе перед потенційними виборцями вони застосовують багато технічних засобів: технологія 25 кадру, опромінення певним хвильовим спектром, застосування спектру звуків, які не сприймає наше вухо. Думаю, спектр цих засобів набагато ширший від переліченого».

А що скажете про цю «перемудрість»? Напевно, поки є ще трохи часу до чергових виборів (жовтень 2015 року), варто не вмикати телевізор, бо раптом на кабельному – 25-й кадр!, не користуватися мікрохвильовкою, бо, може, там психоруйнівний спектр, винищити у місті горобців, як свого часу в Китаї, бо, хто-зна, до чого вони можуть виборця доцвірінькати, доки він спить.

«Одним із потужних інструментів КДБ (хоча мабуть і не тільки) була система поширення чуток, припущень, брехні і т.п. Даний інструмент вдало використовується у Нововолинську. Існують агенти, які запускають чутки на автобусних зупинках, у трудових колективах. Саме такими методами із власника «Львівської жінки» зробили педофіла і людину, яка харчується котами. І найстрашніше, що багато людей вірять у ці вигадки».

Ой, так, так… Не дарма автор бідкається. Він переконаний, що у нас в місті справді «багато людей вірять у ці вигадки». Одного, бідака, второпати не спроможний: сам їх і поширює.

Не додумався поки що Володимир зробити більш масштабного висновку. Виявляється, Сапожніков, вже багато років є почесним громадянином двох європейських міст – партнерів Нововолинська –Білгорая (Польща) і Біліни (Чехія) й обирався там шляхом голосування. Якщо брати по-мигасу, то або магічна сила Нововолинського мера євроінтегрувалася, або технології радянських спецслужб безвізово проникли у мізки тамтешніх виборців, або все це спрацювало в комплексі.

Мало того, там у нашого виявилися достойні учні-послідовники. Восени у них були місцеві вибори. І білгорайського, і білінського вчетверте обрано мерами своїх міст. Правда, поляк трішки молодший від Віктора Сапожнікова, а от чеху наступного року буде 70. І нічого, керують хлопці. Напевно, добре, якщо обирають.

***

І наостанок – в якості міні – епілогу.

У показовому спалюванні живих істот або інших предметів є глибоке історичне коріння і широкий спектр символізму. Трагічне сьогодення повернуло у вжиток один із ритуалів наших пращурів (йдеться про спалювання опудала) як вияв глибокого обурення поведінкою особи, що заслуговує на покарання вищих сил за свої негідні діяння.

Однак, в новітній історії вже є випадки, коли екзальтований натовп не зовсім до місця когось (наприклад, портрет чи щось (шини) спалює. Це, як правило, відбувається тоді, коли бракує аргументів, але дуже хочеться насолити.

Тому, не здивуюся, якщо ближче до виборів автор публікації «Пробудись, Нововолинськ» від розмірковувань перейде до дій. Вогонь – як аргумент. А що? Круто! Бо іншого годі сподіватися від такого, як кажуть росіяни, «воспаленного воображения» В.Мигаса.

Хоча дай – но все ж таки спробую побажати того, що винесено у заголовок. Дивись, до осені йому і відпустить.

Вікторія Станична

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here