Twitter відмовився блокувати інформацію про Україну на прохання Росії

0
960

Компанія Twitter за період з липня по грудень 2014 року отримала два судових ордера і 89 запитів від Роскомнагляду про блокування інформації.

Як повідомляє Meduza, в цілому було задоволено 13% з них – Twitter заблокував три аккаунта і видалив 9 твітів.

У Twitter підкреслюють, що компанія відмовилася блокувати за запитом російської влади деякі акаунти, що критикують уряд Росії, і приховувати інформацію про мирнії акції протесту в Україні.

За друге півріччя 2014 року кількість скарг в Twitter від влади різних держав збільшилася на 84%.

Лідером за кількістю запитів стала Туреччина (477 звернень, половина з них задоволені), на другому місці розташувалася Росія з 91 зверненням.

У випадку Росії зростання звернень склало 184%, багато з них подавалися у відповідності з федеральним законом 398 про обмеження доступу до інформації, що закликає до масових заворушень та іншої екстремістської діяльності.

Також Twitter отримав від російської влади 108 запитів відомостей про ті чи інші акаунти. Жоден з цих запитів не був задоволений.

Twitter раз на півроку публікує відомості про взаємодію сервісу мікроблогів з владою.

За період з 1 січня по 30 червня 2014 року Twitter отримав 33 звернення від російської влади з вимогою обмеження доступу до тих чи інших твітів і акаунтів. 59% з них адміністрація соціальної мережі задовольнила.

Джерело: www.pravda.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here