Обіцяли 100 мільйонів, а дали – лише 38

0
913

Із 100 мільйонів гривень, які у 2014 році обіцяли в Уряді на добудову шахти №10 Нововолинська, фактично виділили лише 37,6 мільйона. Їх вистачило лише на погашення заборгованості із виплати зарплат працівникам передпускової дирекції за 9 місяців.

Про це йдеться у зверненні Нововолинської міськради до Президента Петра Порошенка, Прем’єра Арсенія Яценюка та спікера Верховної Ради УкраїниВолодимира Гройсмана, яке розглядали під час засідання постійної комісії Волинської облради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ у вівторок, 20 січня.

На розгляд облради звернення винесли тому, що нововолинські депутати хочуть підтримки звернення ще й обласними обранцями громади.

«… останні урядові рішення руйнують всі плани й фактично позбавляють місто всіляких перспектив. Шахти №1 «Нововолинська» і №9 «Нововолинська» вносяться до списків на ліквідацію. Шахта «Бужанська» працює на одній лаві. А на цих підприємствах трудиться 4000 працівників, 70% з яких – молоді люди до 35 років», – також відзначають у зверненні.

«З 1996 року у місті Нововолинську закрито сім шахт. Зараз працюють три шахти, які входять в державне підприємство «Волиньвугілля», – нагадують нововолинські депутати.

 

За матеріалами www.volynpost.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here