Завтра шахтарі зустрінуться з Міністром

0
1175

 

     Днями відбулася зустріч міського голови Віктора Сапожнікова з ініціативною групою шахтарів, під час якої вели мову про поїздку делегації волинських гірників до міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина з метою вирішення шахтарських проблем краю.

Завтра, 13 січня, до столиці вирушать губернатор області Володимир Гунчик, Нововолинський міський голова  Віктор Сапожніков, керівники вугільних підприємств та профспілки гірників області, представники ініціативної групи шахтарів. У зустрічі братиме участь народний депутат Ігор Гузь. Нардеп, як стало відомо, обіцяв ініціювати брифінг у Верховній Раді щодо  ситуації у вугільній галузі. До слова, Віктор Сапожніков з приводу шахтарських проблем зустрічався з Ігорем Гузем  9 січня у Нововолинську.

       Міський голова  посприяв у виділенні двох автобусів для поїздки минулої п’ятниці волинських гірників   разом із  своїм заступником міського голови Едуардом Савіком  в об’єднання «Львіввугілля» для координації дій стосовно   вирішення питань, пов’язаних із подальшим  фінансуванням вугільної галузі    . Поїздка була ініційована народним депутатом Ігорем Гузем. На жаль, у Сокалі зустріч відбулася не в тому форматі, на який розраховували волинські гірники. Втім, представники волинської делегації сподіваються на конструктивний діалог та позитивний результат у Києві.

    Керівництво області й міста робить усе можливе, аби переконати профільне міністерство та відповідні відомства виписати чіткий механізм подальшого функціонування вугільної галузі Волині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here