На добудову шахти потрібно 450 мільйонів

0
1075

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик не погодив проект розпорядження Кабінету Міністрів України, адже у Держбюджеті не закладено коштів на продовження будівництва 10-ї шахти «Нововолинської». Про це інформує прес-служба Волинської ОДА.

До облдержадміністрації надійшов лист щодо погодження проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додатках до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року № 912 «Про ліквідацію деяких збиткових вуглевидобувних підприємств».

У відповідному документі передбачено ліквідацію відокремленого підрозділу «Шахта № 9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля». Володимир Гунчик не погодив документ. Своє рішення аргументував тим, що у Законі України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» не передбачено асигнувань для продовження будівництва першої черги шахти № 10 «Нововолинської».

Усвідомлюючи роль 10-ї шахти для Волині загалом та Нововолинська зокрема, голова облдержадміністрації звернувся до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з проханням внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», а відтак передбачити у цьому році виділення коштів на завершення будівництва шахти № 10 у розмірі 450 мільйони гривень.

 

vip.volyn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here