Шахтарі продовжують страйк

0
1186

Шахтарі знову вийшли на мітинг. Гірники кажуть, що акції продовжуватимуться і матимуть безстрокових характер. Зі слів ініціаторів, вийти на вулиці їх змусила, насамперед, недолуга державна політика у енергетичній сфері.

Після того, як невдоволені скороченням фінансування волинських шахт і тривалими затримками з виплатою заробітної плати, гірники перекрили дорогу обласного значення, їм принаймні, частково повернули заборговане. На діючих шахтах виплатили 50% зарплати за листопад. На 10-й шахті розрахувались стопроцентово. Але про грудень поки що не йдеться.

Гірники кажуть, що акції продовжуватимуться і матимуть безстрокових характер. За словами ініціаторів, вийти на вулиці їх змусила, насамперед, недолуга державна політика у енергетичній сфері.

«Закритя 1 і 9 шахти і 10 збираються законсервувати. Всі ці розмови пояснюють економічною доцільність. А чому мене, як громадянина, не запитають чи для мене економічно доцільно утримувати таких чиновників, які бездіють і займаються лише тим, що викидають людей на вулицю? Поки наш спротив буде наростати: будем перекривати шляхи міжнародного значення, приїдемо в Київ, бо питання шахт – це для нас питання життя і смерті», – каже Анатолій Мухомеджанов.

 

 

slovovolyni.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here