Зелений чай захищає від комп’ютерної радіації

1
764

Фахівці Пекінського університету багато років ведуть вивчення властивостей зеленого чаю (воно й зрозуміло – у Китаї це напій культовий). І ось їм вдалося виявити нову властивість напою – він значно знижує вплив на людський організм радіації, що виходить від екранів комп’ютерів і ноутбуків. Вчені стверджують, що достатньо двох чашок добре завареного зеленого чаю в день, щоб захиститися від «фонящих» приладів.

Справа в тому, що основний антиоксидант (речовина, яка перешкоджає окислювальними процесами в організмі) зеленого чаю в 100 разів сильніше вітаміну С і в 25 разів сильніше вітаміну Е захищає ДНК від пошкоджень, пов’язаних з підвищеним радіаційним фоном.

Зрозуміло, з великими дозами радіації чаю не впоратися, так само як і будь-яким іншим продуктам. Тим не менше, якщо ви проводите більше години на день за комп’ютером, то 400 мл зеленого чаю на добу здатні захистити організм від побутової радіації.

Джерело: svidok.ua

1 коментар

  1. Яка ж там радіація? Взагалі то радіація – це випромінювання. Вона буває іонізуюча (як в Чорнобилі) і неіонізуюча (звичайні побутові прилади). То мені цікаво, що в ноутбуку таке є, що він на стільки шкідливий?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here