Відбулися збори шахтарів-інвалідів

0
701

Заступник міського голови Едуард Савік взяв участь у зборах, приурочених Міжнародному дню інваліда, що відбулися в Нововолинській міській раді. На захід запросили інвалідів шахтарської праці, яким вручили також нагороди до Дня шахтаря. Найактивніших діячів галузі нагородили орденами «Шахтарська слава» третього, другого та першого ступенів. На зборах обговорили досягнення й проблеми, що стосуються людей з обмеженими фізичними можливостями у місті й країні.

Голова спілки шахтарів-інвалідів Олексій Ласкевич наголосив, що інваліди повинні відчувати себе повноцінними членами суспільства, адже їх в Україні чимало – близько трьох мільйонів. І кількість неповносправних постійно зростає, що вимагає підвищеної уваги до проблем цієї категорії населення. Ліки, пільги, соціальне обслуговування, пенсії, спеціальне обладнання, транспорт – це не увесь перелік питань, якими переймаються інваліди.

Григорій Стахів, начальник обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань розповів про забезпечення потерпілих на виробництві автомобілями та санаторно-курортне лікування інвалідів.

http://novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here