Журналістська етика: де межа?

0
834

 Давно вагався, чи писати вам коментар, але підштовхнула чергова заказна брудна стаття на  сайті, який ….вим щось язик не повертається назвати.

Дивує, чому до статей на таку актуальну тему – про наших на війні , чомусь зовсім нема коментарів, а коли якась заказна стаття, то купа, і один гидкі ший за інший. Чи то люди так не цікавляться тим, що у них за вікном, чи ті коментарі пишуть автори тих статей, але чомусь так гірко від того… Ми такі черстві…

Коментарі на заказному сайті традиційно не пропускають, інакше б собачниця давно би дізналася, що про неї люди насправді думають. Це ж яким бездушним створінням треба бути, щоб провести паралель між днем народження і трунами??? Це ж які психічні відхилення треба мати?

Містечко наше маленьке і всі давно знають про психічну хворобу так званої журналістки, але ж повинна бути якась межа? Воно буде зараз істерично верещати, що подасть у суд за наклеп, бо ж журналіст. Добре, то де журналістька етика? Де її межа? Взагалі не розумію, чому фігуранти статті мовчать? Це з можна сміливо у суд подати. Хоча…  

Цікаво, а що хотіли довести тим фото? Похнюплені люди сидять замислено і напевно ж думають про війну. Чи це натяк на «зв’язки»? То хто про них не знає? І що? Це компромат? Фото людей, які щось обговорюють?

Якби недоробленому «папарацці» було що показати, то він точно показав би. А так – «злочин» у вигляді співів-танців-веселощів зафіксований не був, отже співів-танців-веселощів не було?

А спекулювати смертю нашого земляка заради того, щоб облити брудом в черговий раз і за гроші існуючу владу, – це гидко і неприпустимо!  

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here