Патріотичне малярство в Нововолинську: де було б варто?

0
758

Великий малюнок з національним мотивом розпочали створювати молоді патріоти міста. Ідею виношували давно. Втілювати ж задумку на полотні, за яке послугувала допоміжна будівля пожежної частини, розпочали цими вихідними.

У Нововолинську ще багато місць, де волонтерський запал став би в нагоді. Скажімо, міський парк культури й відпочинку. Нещодавно зібралися відвести дітей на атракціони. У парку чистенько та охайно, персонал привітний: з малюками жартують, припрошують прокататися і пригощають абрикосами. Позитивних вражень багато, дітям однозначно сподобалося. Деякий осад лишився в дорослих – все тримається на ентузіазмі паркових працівників, подумалося. Старенькі атракціони можна було хоча б пофарбувати. І тут не завадили б волонтерські пензлі. Розумію, багато хто киватиме на міську владу, мовляв, це їхня турбота. Але ж всі ми свідомі того, що малярство – не  найперше, за що мусить боліти голова в міських обранців. Із нового тут атракціон «Клоун» і батут, решта атракціонів – підрихтовані й доведені до пуття, зважаючи на термін давності. Відвідувачів щоправда обмаль, на них тут позирають не інакше, як на музейних експонатів. Четверо людей у вихідний!

IMG_20140719_153138

Можливо, невдовзі патріотичний дух перенесеться і в наш парк відпочинку, звідки хоча б у вихідні долинатиме гамір юрби? Бо поки все виглядае надто сумно. Тішить око хіба національний прапор, вивішений якимось відчайдухом на оглядовому колесі, яке не працює…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here