Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Нововолинськ. Новини Нововолинська | 14 грудня 2017 р.

Догори

Верх

Прокоментуй!

Патріотичне малярство в Нововолинську: де було б варто?

Патріотичне малярство в Нововолинську: де було б варто?

Великий малюнок з національним мотивом розпочали створювати молоді патріоти міста. Ідею виношували давно. Втілювати ж задумку на полотні, за яке послугувала допоміжна будівля пожежної частини, розпочали цими вихідними.

У Нововолинську ще багато місць, де волонтерський запал став би в нагоді. Скажімо, міський парк культури й відпочинку. Нещодавно зібралися відвести дітей на атракціони. У парку чистенько та охайно, персонал привітний: з малюками жартують, припрошують прокататися і пригощають абрикосами. Позитивних вражень багато, дітям однозначно сподобалося. Деякий осад лишився в дорослих – все тримається на ентузіазмі паркових працівників, подумалося. Старенькі атракціони можна було хоча б пофарбувати. І тут не завадили б волонтерські пензлі. Розумію, багато хто киватиме на міську владу, мовляв, це їхня турбота. Але ж всі ми свідомі того, що малярство – не  найперше, за що мусить боліти голова в міських обранців. Із нового тут атракціон «Клоун» і батут, решта атракціонів – підрихтовані й доведені до пуття, зважаючи на термін давності. Відвідувачів щоправда обмаль, на них тут позирають не інакше, як на музейних експонатів. Четверо людей у вихідний!

IMG_20140719_153138

Можливо, невдовзі патріотичний дух перенесеться і в наш парк відпочинку, звідки хоча б у вихідні долинатиме гамір юрби? Бо поки все виглядае надто сумно. Тішить око хіба національний прапор, вивішений якимось відчайдухом на оглядовому колесі, яке не працює…